Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Aktualności NAJNOWSZE POZYCJE

Kiedy zabraknie pieniędzy w domowym budżecie

Nagły i nieunikniony wydatek, który przerasta nasze możliwości, czy różnego rodzaju zrządzenia losu chwiejące nasz stabilny grunt pod nogami w postaci np. utraty zatrudnienia lub wiele innych niepożądanych okoliczności - to wszystko utrudnia nam codzienne życie.

zobacz więcej »

Jakie lampy wybrać do nowego mieszkania

Dzięki dobrze dobranemu oświetleniu, można osiągnąć wszystko. Właściwie dopasowana lampa podkreśla uroki mieszkania i nadaje mu odpowiedniego charakteru. Jak zatem odpowiednio się do tego zabrać? Wystarczy tylko zwrócić uwagę, na kilka prostych porad.

zobacz więcej »

Pranie parowe kanapy w mieszkaniu klienta

Z pewnością bardzo dobrze znasz to uczucie, kiedy Twoja wymarzona kanapa zostaje zabrudzona, nieważne jak bardzo starałeś się utrzymać ją w czystości. Aby przywrócić dawny blask naszej kanapie warto skorzystać z usług mobilnego specjalisty od prania parowego.

zobacz więcej »

Usługi dostępne na nowych osiedlach - stomatolog

Dla osoby, która rozpatruje zakup mieszkania ważny jest nie tylko standard nieruchomości ale również dobra komunikacja oraz usługi dostępne w okolicy. Sprawdzona przychodnia w okolicy to prawdziwy skarb,

zobacz więcej »

Dbanie o zieleń osiedlową - kosiarki spalinowe i elektryczne

Jeżeli jesteś ogrodnikiem, bądź masz na co dzień do czynienia z terenami zielonymi, na pewno masz świadomość, że wiedza dotycząca dbania o zieleń, jest niezbędna. Aby móc uzyskać odpowiedni efekt, należy zaopatrzyć się we właściwy sprzęt.

zobacz więcej »

Wykończenie mieszkania w podłodze drewnianej

Planując wykończenie mieszkania, musimy skupić się głównie na czterech elementach: ścianach, podłogach, drzwiach i oknach. To one najbardziej wpływają na klimat całego wnętrza i to do nich później dobiera się meble i dekoracje.

zobacz więcej »

Usługi dostępne na osiedlu - stomatolog

Osoby, które wprowadzają się na nowe osiedla, bardzo szybko odkrywają, jak wiele korzyści się z tym wiąże. Poza pięknym, nowym, świeżym mieszkaniem, mają też do dyspozycji wiele opcji, o które dbają osoby odpowiedzialne za projektowanie i realizację tego, jak będzie wyglądało i funkcjonowało osiedle.

zobacz więcej »
podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.