Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Aktualności NAJNOWSZE POZYCJE

Akcenty wspomagające aranżacje wnętrz

Poszukując elementów, do aranżacji własnego mieszkania, wiadomo, że mamy ogromny wachlarz wyboru. Trzeba zatem postawić na jakieś priorytety.

zobacz więcej »

Wyposażenie lokali gastronomicznych w wynajmowanych lokalach

Sukces lokalu gastronomicznego zależy od bardzo wielu czynników. Podstawą jest oczywiście dobra kuchnia oparta na najlepszej jakości składnikach i dobrym wyczuciu smaków, jednak nie ma się co oszukiwać – jeśli nie zadba się o wszystkie pozostałe kwestie związane z prowadzeniem takiego biznesu, jego sukces jest raczej wątpliwy.

zobacz więcej »

Kiedy zabraknie pieniędzy w domowym budżecie

Nagły i nieunikniony wydatek, który przerasta nasze możliwości, czy różnego rodzaju zrządzenia losu chwiejące nasz stabilny grunt pod nogami w postaci np. utraty zatrudnienia lub wiele innych niepożądanych okoliczności - to wszystko utrudnia nam codzienne życie.

zobacz więcej »

Jakie lampy wybrać do nowego mieszkania

Dzięki dobrze dobranemu oświetleniu, można osiągnąć wszystko. Właściwie dopasowana lampa podkreśla uroki mieszkania i nadaje mu odpowiedniego charakteru. Jak zatem odpowiednio się do tego zabrać? Wystarczy tylko zwrócić uwagę, na kilka prostych porad.

zobacz więcej »

Pranie parowe kanapy w mieszkaniu klienta

Z pewnością bardzo dobrze znasz to uczucie, kiedy Twoja wymarzona kanapa zostaje zabrudzona, nieważne jak bardzo starałeś się utrzymać ją w czystości. Aby przywrócić dawny blask naszej kanapie warto skorzystać z usług mobilnego specjalisty od prania parowego.

zobacz więcej »

Usługi dostępne na nowych osiedlach - stomatolog

Dla osoby, która rozpatruje zakup mieszkania ważny jest nie tylko standard nieruchomości ale również dobra komunikacja oraz usługi dostępne w okolicy. Sprawdzona przychodnia w okolicy to prawdziwy skarb,

zobacz więcej »

Dbanie o zieleń osiedlową - kosiarki spalinowe i elektryczne

Jeżeli jesteś ogrodnikiem, bądź masz na co dzień do czynienia z terenami zielonymi, na pewno masz świadomość, że wiedza dotycząca dbania o zieleń, jest niezbędna. Aby móc uzyskać odpowiedni efekt, należy zaopatrzyć się we właściwy sprzęt.

zobacz więcej »

Wykończenie mieszkania w podłodze drewnianej

Planując wykończenie mieszkania, musimy skupić się głównie na czterech elementach: ścianach, podłogach, drzwiach i oknach. To one najbardziej wpływają na klimat całego wnętrza i to do nich później dobiera się meble i dekoracje.

zobacz więcej »
podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.