Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Dbanie o zieleń osiedlową - kosiarki spalinowe i elektryczne

Jeżeli jesteś ogrodnikiem, bądź masz na co dzień do czynienia z terenami zielonymi, na pewno masz świadomość, że wiedza dotycząca dbania o zieleń, jest niezbędna. Dzięki temu, możliwe jest zachowanie chociażby właściwej estetyki trawnika. Właściciele przydomowych ogródków, czy też miejsc publicznych, na pewno lubią mieć czym się pochwalić a nic bardziej nie cieszy oczu, jak idealnie przystrzyżony trawnik. Aby móc uzyskać odpowiedni efekt, należy zaopatrzyć się we właściwy sprzęt. Na takie okazje, idealnie nadają się kosiarki spalinowe i elektryczne.

 

Przydomowy ogródek i kosiarka elektryczna!

 

Posiadacze domów z ogrodem i trawników, na pewno zdają sobie sprawę z tego, że o zielone miejsca należy regularnie dbać. Małe tereny mają to do siebie, że nie są bardzo wymagające. Tutaj idealnie sprawdzi się kosiarka elektryczna. Wystarczy jedynie, mieć w tym przypadku dostęp do źródła prądu. Tego typu sprzęt, charakteryzuje się przede wszystkim cichą pracą, dzięki czemu nie zakłóca spokoju domowników oraz sąsiadów. Dodatkowo, kosiarką elektryczną można o wiele lepiej manewrować, niż jak to jest w przypadku modeli spalinowych. Kolejną zaletą, jest znacznie tańsza eksploatacja oraz to, iż wspomniany sprzęt ma o wiele lepszy wpływ na środowisko, bo nie wydziela spalin.

 

Kosiarka spalinowa oraz jej zalety

 

Do głównych zalet kosiarek spalinowych, można zaliczyć to, iż doskonale radzą sobie na dużych obszarach, bo nie wymagają podłączania do zasilania. Sprzęt tego typu ma o wiele większą moc i niestraszne mu są nawet trudne warunki. Kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, jest znacznie większe bezpieczeństwo, ponieważ nie trzeba zmagać się z ogromem porozciąganych kabli. Kosiarka spalinowa, dotrze również bez problemu w każde miejsce i nie zniszczy przy tym wystroju. Używając spalinowego modelu, nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż jest to znacznie lepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o walkę z wysoką trawą. Zatem…Nie bój się działać i zainwestuj w to, co najlepsze dla Twojego ogrodu!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.