Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Jakie lampy wybrać do nowego mieszkania

Obecnie, panują różne trendy na urządzanie nowego mieszkania. Warto zwrócić uwagę na wiele, różnych szczegółów. Przede wszystkim, dobrze jest dopasować do siebie wszystko kolorystycznie, bądź zastosować metodę kontrastu. Dobrym pomysłem, jest także zastosowanie dodatkowych elementów, takich jak chociażby doniczki z kwiatami, obrazy, bądź inne, stojące dekoracje. Nie powinno zabraknąć też odpowiednich zasłon na oknach. Warto zastanowić się też, nad dopełnieniem wszystkiego, czyli odpowiednim oświetleniem – współgrającymi, z resztą otoczenia lampami.

 

Lampy niezbędne w aranżacji nowego mieszkania

 

Dzięki dobrze dobranemu oświetleniu, można osiągnąć wszystko. Właściwie dopasowana lampa podkreśla uroki mieszkania i nadaje mu odpowiedniego charakteru. Jak zatem odpowiednio się do tego zabrać? Wystarczy tylko zwrócić uwagę, na kilka prostych porad, a oto one:

 

1. Skieruj światło na sufit pomieszczenia, by optycznie je powiększyć

2. Kinkiety umieszczone nisko, w wysokim pomieszczeniu, optycznie je pomniejszają

3. Skieruj światło na jedną ścianę pomieszczenia, by uczynić je większym

4. Baw się stylami, zachowuj kontrast. W łagodnym pomieszczeniu, możesz zastosować coś ożywiającego a tam, gdzie panuje przepych, idealnie będzie pasowało coś lżejszego.

 

Lampy – co jest ważne oprócz ceny i wyglądu?

 

Przy planowaniu zakupienia lamp do nowego mieszkania, trzeba również zwracać uwagę na inne rzeczy. Oprócz ceny i wyglądu, dobrze jest oczywiście korzystać ze sprawdzonych produktów. Profesjonalni sprzedawcy, zawsze dzielą się informacjami na temat parametrów, które są niezwykle istotne. Wchodzi tutaj bowiem w grę techniczna strona, czyli chociażby ilość zużywanego prądu. W tym celu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oprócz tego, że znajdziesz u nas wiele możliwości wyboru lamp wiszących, jak i stojących. Nie brakuje im też odpowiednich kolorów i wzorów. Jesteśmy zwarci i gotowi, aby odwdzięczyć się poradami i wszelkimi podpowiedziami, które z pewnością sprawią, że Twoje mieszkanie będzie miało w sobie to coś.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.