Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Kiedy zabraknie pieniędzy w domowym budżecie

Niespodziewane sytuacje mogą przydarzyć się każdemu. Nagły i nieunikniony wydatek, który przerasta nasze możliwości, czy różnego rodzaju zrządzenia losu chwiejące nasz stabilny grunt pod nogami w postaci np. utraty zatrudnienia lub wiele innych niepożądanych okoliczności - to wszystko utrudnia nam codzienne życie. Ale po co się niepotrzebnie zamartwiać i powodować lawinę nieszczęść skoro istnieją na to skuteczne sposoby, które w mgnieniu oka uwolnią nas od kłopotów?

Pożyczki dostępne od ręki


Baksy to lombard oferujący wiele sposobów uzyskania pożyczki w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Między innymi istnieje opcja pozyskania pieniędzy pod zastaw różnego rodzaju przedmiotów będących własnością pożyczkobiorcy. Akceptujemy np. biżuterię, monety, sztabki wykonane ze złota, sprzęt elektroniczny, RTV, a nawet samochody. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby cała procedura przebiegła zawsze łatwo, sprawnie i dyskretnie. Chcąc postępować sprawiedliwie, stosujemy bardzo jasne reguły przy udzielaniu pożyczek. U nas nie zaskoczysz się przykro żadnymi ukrytymi kosztami, ani jakimikolwiek kruczkami w umowie. Najczęściej udzielamy pożyczek na okres jednego miesiąca z możliwością wcześniejszego zwrotu nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Istnieje również możliwość prolongaty zaciągniętej pożyczki na okres do trzech miesięcy.Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nieplanowana dziura w domowym budżecie to już nie problem. Baksy to zespół ludzi wyrozumiałych, gotowych pomagać w trudnych sytuacjach, a więc zwyczajnie z życzliwym podejściem. Możesz na nas liczyć, a w razie jakichkolwiek pytań- z chęcią udzielimy wszystkich odpowiedzi i wyjaśnimy ewentualne niejasności.

 

Uwolnij się od zmartwień i zacznij żyć lekko! Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.