Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Pranie parowe kanapy w mieszkaniu klienta

Z pewnością bardzo dobrze znasz to uczucie, kiedy Twoja wymarzona kanapa zostaje zabrudzona, nieważne jak bardzo starałeś się utrzymać ją w czystości. Nigdy tego nie planujemy, ale zawsze to nas z czasem dopada. Takie rzeczy się po prostu zdarzają- kupujemy przedmioty i w miarę użytkowania stają się poszarzałe, poplamione lub w jakikolwiek inny sposób zanieczyszczone. Niemniej jednak nie oznacza to, że muszą już takie pozostać. Istnieje bowiem sposób, aby przywrócić dawny blask naszej kanapie bez wydawania na to fortuny.


Pranie parowe- niezawodny sposób na czystość


Pranie parowe jest w stanie usunąć nawet najcięższy zalegający wewnątrz materiału brud. Bezproblemowo radzi sobie z różnego rodzaju powierzchniami, tym samym nie niszcząc ich. Polega to na wykorzystaniu wody, która podgrzana pod wysokim ciśnieniem do temperatury 100 st. C zamienia się w bardzo gorącą parę wodną, a następnie wydostając się z parownicy z szybkością 170km/h, błyskawicznie nagrzewa brud szybciej niż samą powierzchnię, do której przywiera. Takim sposobem wszelkie zanieczyszczenia są łatwe w usunięciu nawet z trudno dostępnych miejsc, których nie brak w naszej nieszczęsnej kanapie.
Co więcej, zastosowanie prania parowego nie wymaga użycia żadnych substancji chemicznych, woda jest tu samowystarczalnym środkiem, który jest ekologiczny, a więc też nie powoduje alergii. Ponieważ nie pozostawia resztek preparatu, nie wywołuje reakcji uczuleniowych i podrażnień skóry.

Jednak to nie wszystko. Mamy dla Ciebie jeszcze jedną dobrą wiadomość- dzięki dostępnej ofercie oraz technologii, która stale się rozwija, jesteś w stanie ponownie osiągnąć efekt nieskazitelnej kanapy nawet nie wychodząc z domu! Otóż firma Roco Clean oferuje usługi prania parowego w Warszawie, a to wszystko z dojazdem prosto do Twojego mieszkania. Jedyne, co musisz zrobić to do nas zadzwonić. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i ustalimy dogodny termin. Serdecznie zapraszamy do współpracy

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.