Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Usługi dostępne na nowych osiedlach - stomatolog

Dla każdej osoby, która rozpatruje zakup mieszkania pod konkretnym adresem, ważny jest nie tylko standard nieruchomości i jej cena, ale również dobra komunikacja oraz usługi dostępne w okolicy. Nieopodal osiedli Koneser Development nie brakuje sklepów, supermarketów, lokali gastronomicznych, kosmetycznych i tym podobnych. Wśród nich można znaleźć także sprawdzoną przychodnię stomatologiczną Kal-med, która z przyjemnością zadba o uśmiech każdego mieszkańca pobliskich nieruchomości.

Stomatolog Kal-med


Stomatologia Rodzinna Kal-med to nowoczesna przychodnia dentystyczna, która gwarantuje skuteczne metody leczenia, zabiegi profilaktyczne oraz edukację w zakresie higieny jamy ustnej. Oferuje m.in. kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, chirurgii, ortodoncji, protetyki i implantologii. Dentyści, pracujący w tej placówce, to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu potrafią zająć się zarówno dorosłym pacjentem, jak i dopiero ząbkującym maluchem. Warto tutaj również zauważyć, że atmosfera panująca w Kal-med jest komfortowa i nastawiona na zadowolenie klientów – najmłodsi pacjenci otrzymują nawet nagrodę za odwagę! Jesteśmy przekonani, że każdy gość tej placówki opuści ją usatysfakcjonowany, a jego oczekiwania zostaną w 100% spełnione!

 

Placówki medyczne dostępne na wyciągnięcie ręki są niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Koneser Development oraz skorzystania z usług Stomatologii Rodzinnej Kal-med. Niezawodny dentysta po sąsiedzku to najprawdziwszy rarytas!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.