Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Usługi dostępne na osiedlu - stomatolog

Osoby, które wprowadzają się na nowe osiedla, bardzo szybko odkrywają, jak wiele korzyści się z tym wiąże. Poza pięknym, nowym, świeżym mieszkaniem, mają też do dyspozycji wiele opcji, o które dbają osoby odpowiedzialne za projektowanie i realizację tego, jak będzie wyglądało i funkcjonowało osiedle.

 

Usługi na które jest zapotrzebowanie na nowych osiedlach

 

Dla wygody przyszłych mieszkańców w nowo powstających budynkach poza mieszkaniami pojawiają się wydzielone części handlowe i usługowe. Dzięki temu powstają usługi dostępne na osiedlu – stomatolog, fryzjer, weterynarz, masaże, kosmetyka, a także sklepy spożywcze, zoologiczne, piekarnie oraz punkty gastronomiczne takie jak pizzerie, kawiarnie czy bary. Życie na takim osiedlu jest znacznie wygodniejsze i ogranicza konieczność dojazdu do innych części miasta. Pozwala to oszczędzić czas, pieniądze i energię, a przy tym zbliżyć do siebie i zintegrować osiedlową społeczność.

 

Stomatolog na osiedlu - zalety

Jedną z częstych usług dostępnych na osiedlu jest stomatolog. Jest to lekarz, którego każdy z nas musi odwiedzać regularnie (przynajmniej dwa razy w roku), przydaje się więc mieć do niego dostęp blisko miejsca zamieszkania. Osiedlowy gabinet stomatologiczny to nie tylko wygoda dla mieszkańców okolicy, ale także możliwość zawarcia bliższej relacji z lekarzem, któremu powierza się swoje zdrowie. Dzięki temu, że społeczność jest stosunkowo niewielka, stomatolog może zbliżyć się do swoich pacjentów, lepiej poznać ich potrzeby i zbudować relację opartą na zaufaniu i życzliwości. Jeśli chodzi o dentystów, jest to szczególnie ważne, ponieważ wizyty u nich w wielu osobach budzą obawy. Stworzenie przyjaznej, rodzinnej, kameralnej atmosfery w osiedlowym gabinecie stomatologicznym z pewnością pozwala je przełamać, co przekłada się na to, że całe rodziny lepiej i chętniej dbają o zdrowie swoich zębów.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych wszystkich mieszkańców okolicy. Z naszego gabinetu z pewnością wyjdziesz z pięknym (i zdrowym!) uśmiechem.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.