Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Wykończenie mieszkania w podłodze drewnianej

Planując wykończenie mieszkania, musimy skupić się głównie na czterech elementach: ścianach, podłogach, drzwiach i oknach. To one najbardziej wpływają na klimat całego wnętrza i to do nich później dobiera się meble i dekoracje. Dziś kilka słów o tym, ile korzyści daje wykończenie mieszkania w podłodze drewnianej oraz jakie opcje dostępne na rynku są obecnie najbardziej atrakcyjne.

 

Podłoga drewniana – wykończenie mieszkania w eleganckim stylu

 

Drewniane podłogi mają bardzo wiele zalet, zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Jeśli chodzi o wygląd, nadają mieszkaniu elegancji, a z drugiej strony także przytulności. Drewniana podłoga budzi znacznie cieplejsze skojarzenia niż płytki kamienne czy laminowane panele, które często trzeba wizualnie"ocieplać" dywanami. Z punktu widzenia funkcjonalności podłogi drewniane są bardzo korzystnym wyborem. Żywotność deski podłogowej jest bardzo długa - przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć przez długie lata i cały czas świetnie się prezentować. Są ciepłe i miękkie w porównaniu z innymi rodzajami posadzek. Odpowiednio zaimpregnowane nie będą zbyt szybko niszczyły się pod wpływem codziennego użytkowania. Są też rozwiązaniem atrakcyjnym z finansowego punktu widzenia, zwłaszcza przy porównaniu stosunku ceny do jakości.

 

Przy wykańczaniu mieszkania podłogą drewnianą należy zwrócić uwagę na:

  • rodzaj drewna,
  • wzór podłogi,
  • kolorystykę,
  • wymagania dotyczące pielęgnacji.

 

Ogromne znaczenie ma dobór kolorystyki podłóg. Jako że będą one tłem dla mebli i dekoracji i w pewien sposób będą definiowały charakter całego mieszkania, warto dokładnie przeanalizować swoje estetyczne upodobania. Jasne podłogi sprawiają, że wnętrza są bardziej przytulne. Ciemna kolorystyka natomiast nadaje bardziej poważny klimat pomieszczeniom. Nie bez znaczenia pozostaje również wybrany wzór na posadzce. We wszystkich tych kwestiach warto kierować się własnym gustem, ale także korzystać z pomocy i porad specjalistów od wykończeń i aranżacji wnętrz.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.