Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Kupno gruntów Kupno gruntów

Firma Koneser Development poszukuje gruntów inwestycyjnych w Warszawie, Krakowie i okolicach dużych miast pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

 
Interesuje nas zakup ziemi na terenach, które potencjalnie staną się w przyszłości osiedlami mieszkaniowymi. Dlatego też plany zagospodarowania przestrzennego dla danego terenu nie mogą wykluczać zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, a nieruchomości gruntowe muszą spełniać wszystkie określone przez przepisy prawne warunki w tym zakresie. Instytucje posiadające grunty inwestycyjne na sprzedaż prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem – telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Chętnie uzyskamy dodatkowe informacje na temat oferowanych nieruchomości, ich lokalizacji oraz warunków zakupu.

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.