Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

O firmie KIM JESTEŚMY

Koneser Development to firma, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Nasza wiedza i doświadczenie w branży budowlanej sprawiają, że możesz bez obaw powierzyć nam budowę swojego wymarzonego domu.

Naszą specjalnością są budynki wielorodzinne – bloki mieszkalne budowane w wysokim standardzie i oferujące najwyższy komfort mieszkania. Budujemy wyłącznie z materiałów posiadających niezbędne atesty techniczne oraz certyfikaty jakości. Każdy z naszych projektów wykonany jest tak, aby zapewnić wygodę, bezpieczeństwo i szczęście jak największej liczbie rodzin. Nasze realizacje są zlokalizowane w okolicach Warszawy – są więc doskonałym wyborem dla każdego, kto chce zapewnić sobie dobrą przyszłość.

Koneser Development to gwarancja najwyższej jakości w zakresie usług budowlanych. Nasza firma stawia na profesjonalizm oraz przystępne ceny. Służymy fachowymi poradami oraz pomocą w znalezieniu mieszkania marzeń - w wygodnej lokalizacji i komfortowym standardzie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.