Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Realizacje

Zapotrzebowania na mieszkania cały czas rosną dlatego na dzisiejszym rynku nie brakuje tego, co najlepsze. Nasza firma zajmuje się nowymi realizacjami mieszkań, oraz ich sprzedażą. Nie brakuje wymyślnych wnętrz i kolejnych pomysłów na nowe aranżacje. Mamy już za sobą wiele projektów, z jakich jesteśmy dumni. Stworzyliśmy piękne osiedla, które cieszą się zadowoleniem wśród mieszkańców. Do naszych sukcesów zaliczają się inwestycje w Krakowie na różnych osiedlach i w okolicach Warszawy. Miasta, w jakich dokonaliśmy wspaniałych osiągnięć to:



Mieszkania w Krakowie FRONTON

Kompleksowe realizacje inwestycji budowlanych na terenie Krakowa to nasz wyróżnik. Mieszkania w najlepszych lokalizacjach nowych osiedli zapewnią komfort zarówno rodzinom jak również osobom czynnym zawodowo.

Wołomin, Osiedle Słoneczna

Osiedle Słoneczna to bezpieczny azyl dla mieszkańców.

Mieszkania Ząbki M DEVELOPMENT

Nowoczesne mieszkania w budynku przy ul. Andersena 43 w Ząbkach. Lokalizacja inwestycji blisko kompleksu leśnego to idealne rozwiązania dla rodzin. Budynek położony w spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do infrastruktury miejskiej.

Kraków, Osiedle Bajkowe

Zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie i swojej rodziny!

Mieszkania Wołomin W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY

Inwestycja składająca się z 41 lokali mieszkalnych o metrażach od 37 do 90 m2. Na osiedla powstaną 2 bloki o 3 kondygnacjach nadziemnych. Nieruchomości wyposażone będą w miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórki lokatorskie.

Ząbki, Osiedle Krokusowe

Nowoczesne bloki na osiedlu zamkniętym, to nasza propozycja dla Ciebie.

Grodzisk Mazowiecki, Osiedle Malownicze

Funkcjonalne mieszkania w pięknej okolicy!

Jeśli więc potrzebujesz mieszkania od zaraz, sprawdź to sam i zakochaj się w naszych, nowych realizacjach - zapraszamy!







podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48



Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.